Oddělení
Přihlášení
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.Plné hry ke stažení zdarma!

Plné hry ke stažení zdarma!
Plné hry ke stažení zdarma!
Vaše cena: 0,00 Kč
Výrobce:Špidla Data Processing
Expedice: Ihned
Záruční doba:Doživotní záruka
Obrázek hry je jen ilustrační, jedná se o obal z distribuce z trafik.

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Plné hry ke stažení zdarma! - Popis

Plné hry ke stažení zdarma! - Popis

 

 

pridej.cz

HRY ZDARMA KE STAŽENÍ

PLNÉ VERZE

  

Dopravní pexeso
Stáhněte si zdarma plnou verzi Hustota aut na silnicích stále vzrůstá. Dopravní ruch dnes může být nebezpečný - a to platí dvojnásob pro děti. Pokud chcete zvýšit bezpečnost svých dětí nebo třeba vnoučat, pomůžeme vám s tím. Připravili jsme pro vás "Dopravní pexeso". Děti se v něm formou hry zábavně seznámí s dopravními značkami. Nyní už budou děti bezpečně vědět, kde je přechod pro chodce nebo kde mohou očekávat na cestě nebezpečí. Celá hra je intuitivní a názvy značek jsou profesionálně namluveny. K ovládání vystačíte s myší a hru dokáží hrát samostatně děti od pěti let.
Stáhnout zdarma !

Puzzle tradiční české pohádky
Stáhněte si zdarma plnou verzi Kolekce více než 20 puzzlí s motivy z českých pohádek. Zlatovláska, neposedné kuřátko či sudička - to vše a mnohem víc čeká jen na vás nebo vaše děti. Připravili jsme pro vás více než dvacet skládaček s motivy z českých pohádek. Pobavte se a překonejte nudu a dlouhou chvíli u počítače. A co je na tom nejlepší? To, že hra je v plné verzi a kompletně zdarma! Stačí stáhnout a můžete si hrát. Přejeme příjemnou zábavu.
Stáhnout zdarma !

Puzzle s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů
Stáhněte si zdarma plnou verzi Puzzle s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů. Skládačky na počítač. České a v plné verzi! Stačí spustit a můžete si hrát.
Stáhnout zdarma !

Puzzle Veselé motory
Stáhněte si zdarma plnou verzi Navštivte město plné veselých autíček, ponorek, letadel a mnoha dalších nových kamarádů. Všichni se na vás už těší! Navštívíte lodní přehlídku, tučňákům najdete cestu domů, obarvíte tramvaje, spolu s ježky posbíráte úrodu jablíček, postavíte z letadla domek nebo z vrtulníku zalejete houby na pasece... A taky musíte zachránit potapěče před chobotnicemi! Máte se na co těšit? Poskládáme skládačky z celého města Veselých motorů. Zažijete spoustu zábavy. Tak pojďte si hrát!
Stáhnout zdarma !

Vánoční pexeso
Stáhněte si zdarma plnou verzi Drobná hra pro občasné zahnání dlouhé chvíle při čekání na Vánoce a vánoční dárky. Pobaví vás hezkými vánočními a zimními motivy. Hru vám zpříjemní typicky vánoční zvuky a jistě vás pobaví, až vám koťata při nalezení dvojice pexesa zamňoukají známou píseň "rolničky, rolničky" :) Velikost 1.8 MB. Klikněte na dárek!
Stáhnout zdarma !

 


 

 

DÁLE NA STRÁNCE NALEZNETE PLNÉ VERZE HER OMEZENÉ NA 60 MINUT HRANÍ

 

 

Puzzle - horizontální velkoprofilové vtry a protlaky 1.0.1
Stáhněte si zdarma plnou verzi Kolekce pěti puzzlí ze stavbařského prostředí. Pobavíte se při skládání a zároveň se dozvíte, jak vypadá vrtání sto metrů dlouhé díry o metrovém průměru pod projíždějícími vlaky.
Stáhnout zdarma !

Čísličkové pexeso
Stáhněte si zdarma plnou verzi Máte doma šikovného předškoláka nebo malého návštěvníka ZŠ? Jestli je fanda počítačových her, máme pro vás něco šikovného. Školkáči se formou hry zábavně seznámí s čísly a ty větší si je pohodlně procvičí. Tak má vypadat hra pro děti na počítači - děti si hrají a při tom se (téměř nepozorovaně) vzdělávají.
Stáhnout zdarma !

Velikonoční puzzle 1.0
Stáhněte si zdarma plnou verzi Užijte si jaro a jeho nejhezčí svátek na na počítači. Čeká vás příjemná nenásilná zábava - puzzle s Velikonočními motivy. Pobavte se a překonejte nudu a dlouhou chvíli u počítače.
Stáhnout zdarma !

Puzzle Veselé motory
Stáhněte si zdarma plnou verzi Navštivte město plné veselých autíček, ponorek, letadel a mnoha dalších nových kamarádů. Všichni se na vás už těší! Navštívíte lodní přehlídku, tučňákům najdete cestu domů, obarvíte tramvaje, spolu s ježky posbíráte úrodu jablíček, postavíte z letadla domek nebo z vrtulníku zalejete houby na pasece...
Stáhnout zdarma !

Puzzle - Tradiční české pohádky 1.0.1
Stáhněte si zdarma plnou verzi Kolekce šesti puzzlí s motivy z multimediální aplikace Tradiční české prohádky pro PC. Stačí spustit a můžete si hrát.
Stáhnout zdarma !

 

 

VYZKOUŠEJTE TAKÉ PLNÉ VERZE HER OMEZENÉ NA 30 MINUT HRANÍ

 


Antický Řím
Stáhněte si zdarma plnou verzi Podílejte se na rozkvětu báječné starověké říše! Skvěle se při tom pobavíte a navíc získáte vděk samotného římského císaře. Postavte nová města, vycvičte dělníky, stavitele a obchodníky, kteří vám pomohou na cestě k úspěchu. Jen tak mimochodem si přitom postavíte vlastní vilu, o které se vám dosud ani nesnilo. Nečekejte a nakouknéte do starověku.
Stáhnout zdarma !

Atomový míč
Stáhněte si zdarma plnou verzi Pojďte se bavit s atomy. K dispozici máte kuličku, pálku a kupu kostiček, které je potřeba rozbít. Zničte všechny kameny a překážky. Sbírejte padající vylepšení a zároveň udržujte míč ve hře, dokud nerozbijete všechny cihly. Snadné a zábavné. Užijte si super zábavu ještě dnes!
Stáhnout zdarma !

Bambulky
Stáhněte si zdarma plnou verzi Bylo nebylo, v jedné předaleké zemi žila kouzelná roztomilá chundelatá stvořeníčka jménem Bambulky. Zlý kouzelník jim však zničil jejich domov a chce si Bambulky podmanit i s jejich kouzly a tajemstvími. A tak se Bambulky vydají na cestu za novým domovem. Doprovodíte je, aby se v pořádku dostaly do bezpečí? Určitě se to vyplatí, protože to bude napínavé a zábavné!
Stáhnout zdarma !

Brána světů - cesta za horizont
Stáhněte si zdarma plnou verzi Pomozte Nikole najít ztraceného otce. Procestujete přitom celý svět a možná odhalíte tajemství, které zachrání celé lidstvo. Na cestě vás čeká spousta ukrytých předmětů, veselých skládaček, zapeklitých hádanek a hlavně hodně zábavy. Pojďte se bavit!
Stáhnout zdarma !

Cesta za dobrodružstvím - Zlatý sen
Stáhněte si zdarma plnou verzi Nelly má každý den stejný sen. Na krásné plachtenici se vydává na cestu za zlatým pokladem... Pak jednou našla mapu a dozvěděla se, že její babička byla kapitánkou pirátů. Skrývá mapa skutečně cestu k báječnému pokladu? Pokuste se ho spolu s Nelly najít. Vydejte se na dobrodružnou výpravu – získáte cennou odměnu a báječně se při tom pobavíte!
Stáhnout zdarma !

Cesta za dobrodružstvím - Kouzelné obrazy
Stáhněte si zdarma plnou verzi V pokračování úspěšného prvního dílu Zlatý sen je potřeba pomoci Nelly vystopovat a zachránit bratra ze záhadného rumunského hradu! Vstupte do kouzelných obrazů a krůček po krůčku odhalte tajemství Kamene mudrců. Využijte svou moudrost a intuici ke zlomení kleteb.Vypátráte zlolajného věznitele? Pokud ano, za odměnu si domů přivezte prastarý poklad nevyčíslitelné ceny!
Stáhnout zdarma !

Cesta za dobrodružstvím – Na stopě duchům
Stáhněte si zdarma plnou verzi Chcete prožít zábavné dobrodružství? Pak pomozte vyšetřit záhadu, kterou londýnští novináři označili za „nejopovážlivější zločin století“. Posbírejte všechny ukryté předměty a nenechte vychladnout stopu největšího tajemství všech dob. Čeká vás skvělá zábava a výjimečná odměna. Pojďte se opět pobavit s Nelly a jejím bratrem!
Stáhnout zdarma !


Drahokamový míč
Stáhněte si zdarma plnou verzi Probijte se k pohádkovému štěstí v zábavné akční hře. Vaším úkolem je zničit všechny překážky s pomocí pálky a bláznivých míčů. Na cestě k vítězství vás čeká strhující zábava, skvělé zvukové efekty a vtipná grafika. Navíc se dozvíte zajímavé historky ze starověkého Egypta. Zábava a odpočinek zaručeny!
Stáhnout zdarma !


Egyptský míč
Stáhněte si zdarma plnou verzi Chcete se podívat do starověkého Egypta a přitom se báječně pobavit? Na vlastní kůži pocítíte moc faraonů a dostanete příležitost bojovat o vládu nad celou zemí! Váš ničivý míč rozmetá sochy starých bohů na prach a vy stanete po boku nového faraona. Pojďte se pobavit s moderní 3D verzí Arkanoidu.
Stáhnout zdarma !

Filipova dobrodružství - Na stopě rodinným pokladům
Stáhněte si zdarma plnou verzi Pojďte spolu s Filipem zažít dobrodružství a přitom získat štěstí až do konce života. Čeká vás napětí a zábava při cestě do hlubin oceánu za legendárním Křišťálem osudu. Cesta ke křišťálu je lemována dobrodružstvím a výbornou zábavou. Pojďte na to a bavte se!
Stáhnout zdarma !

Ledová královna
Stáhněte si zdarma plnou verzi V kouzelném království se stalo něco strašného. Ledová královna zuří kvůli svému rozbitému zrcadlu. Rozhodla se, že v celém kraji zůstane už navždy zima. Vy jste jediná osoba, která dokáže zlou královnu porazit a všechny tak zachránit. Ve hře se na cestě do zámku ledové královny postupně ocitnete ve čtyřech ročních obdobích. Musíte sbírat kousky rozbitého zrcadla a skládat je dohromady.
Stáhnout zdarma !

Ledové drahokamy
Stáhněte si zdarma plnou verzi Zima je fajn, ale koulovat se i v létě by se nikomu nechtělo. A to je právě ten problém, jelikož se paní Zima rozhodla zůstat na věky věků. Už žádné letní nanuky a osvěžující koupání v bazénu, jen samý mráz! Zachraňte zajatá zvířátka z ledového vězení pomocí logických hříček a pomozte k návratu léta!
Stáhnout zdarma !
Moje cukrárna 2
Stáhněte si zdarma plnou verzi Již podruhé si můžete otevřít vlastní cukrárnu a vydělávat peníze, zatímco budete své zákazníky hostit delikátními ovocnými zákusky těch nejrůznějších příchutí. I tentokrát je potřeba naučit se základům a všechny objednávky vyřizovat bez chyby ve správném pořadí. Kvalitu vaší práce zákazníci odmění na spropitném!
Stáhnout zdarma !

Motýlí víla
Stáhněte si zdarma plnou verzi Ponořte se do úžasného světa pohádek a kouzel. Vaším úkolem je splnit okouzlující víle její dávný sen. Hra je opravdovou pastvou pro oči a potěší každou chytrou hlavičku. Jistě oceníte také příjemnou odpočinkovou hudbou. Snadný herní princip zaručuje zábavu pro celou rodinu!
Stáhnout zdarma !

Mořský vlk
Stáhněte si zdarma plnou verzi Staňte se ošlehaným mořským vlkem a vydejte se za dobrodružstvím velkého oceánu. Hra vás zve do fascinujícího světa nekonečných vodních ploch, čerstvé brízy a nelítostných námořních bitev. Zažijte vzrušující zážitky a napínavé situace. Použijte svou rychlost i inteligenci k dosažení nejlepšího výsledku!
Stáhnout zdarma !

Město zábavy
Stáhněte si zdarma plnou verzi Vítejte v Městě zábavy! Dostává se vám do rukou nová kolekce fascinujících her a zábavných lekcí pro děti. Program je vhodný nejen pro předškolní děti a školáky, ale i pro jejich rodiče a učitele. K dispozici bude hasičský vůz, silniční válec, člun, batyskaf, metro, míchačka na beton, policejní helikoptéra, bagr a sanitka. Každý z těchto "hrdinů" naučí něco jiného! "Město zábavy" upoutá je plné zábavy i poučení!
Stáhnout zdarma !


Na divokém západě
Stáhněte si zdarma plnou verzi Snadná a zábavná hra pro rychlé zlepšení nálady! Vystřelte míč ze své pálky a zlikvidujte všechno, co na vás z obrazovky vyskočí. Každý zásah spustí gejzír cinkání, bouchání, praskání a skvělých grafických efektů. To co uslyšíte a uvidíte je totální likvidace nepřátel, které můžete potkat jen na divokém západě. Zapomeňte na starosti a pojďte se bavit právě teď!
Stáhnout zdarma !
OceaniX
Stáhněte si zdarma plnou verzi Vstupte na palubu své vlastní ponorky a vydejte se na vzrušující výpravu za poklady na dně moří. Dokážete nalézt a získat perly, drahé kamení a vše cenné? Stačí vytváŕet skupinky tří či více stejných předmětů a proplouvat tak stále dál a dál do hlubin moří!
Stáhnout zdarma !

Poklady starověké sluje
Stáhněte si zdarma plnou verzi Poklady starověké sluje jsou příběhem fantazie, dobrodružství a staré magie. Kráčejte ve šlépějích Inků a objevte starověké kouzelné artefakty. Když budete šikovní, získáte pohádkové bohatství. Bájný poklad čeká právě na vás! Vyzkoušejte to – zaručeně se pobavíte.
Stáhnout zdarma !


Poslední jednorožec
Stáhněte si zdarma plnou verzi Poslední jednorožec je relaxační počítačové puzzle pro celou rodinu. Obsahuje jednodušší i obtížnější úrovně – hrát jej mohou dospělí i děti. Okouzlí vás nádhernou grafikou a oceníte i příjemnou odpočinkovou hudbu. Nechte se unést do kouzelného světa posledního jednorožce!
Stáhnout zdarma !Puzzle Deluxe
Stáhněte si zdarma plnou verzi Vyzkoušejte zbrusu nové puzzle a objevte, že i ověřená zábava jde ještě zlepšit. Budete skládat obrázky z různých počtů dílků – navíc však budete hrát o čas a důležité body. Každým vítězstvím získáte nové obrázky a úrovně. Poskládejte si skvělou zábavu a pojďte se bavit ke starému dobrému pexesu v novém kabátě!
Stáhnout zdarma !


Rybičky - Adéla na lovu
Stáhněte si zdarma plnou verzi Víte, jak vypadá moře zábavy? Nyní máte jedinečnou příležitost si je vyzkoušet na vlastní kůži. Ponořte se do oceánu a sbírejte roztomilá zvířátka . Pomůžete zachránit obchod s rybičkami a získáte spoustu peněz na jeho vylepšení. Potápění nikdy nebylo jednodušší. Vyzkoušejte si to ještě dnes!
Stáhnout zdarma !


Tajemství zámku Bílého jednorožce
Stáhněte si zdarma plnou verzi Jane byla odjakživa tak trochu zvláštní. Proto asi nikoho nepřekvapí, že právě jí dorazil dopis z Anglie, ve kterém se píše o tom, že zdědila zámek. A tím začíná to pravé dobrodružství! Prožijte spolu s Jane neobyčejný a napínavý příběh, který vede k získání pohádkového dědictví!
Stáhnout zdarma !

Tajemství šesti moří
Stáhněte si zdarma plnou verzi Podmořský život je v ohrožení! Vydejte se na pomoc rybičkám a osvoboďte je od ničivých strojů. K vítězství vám pomůže úžasná ponorka, která neušetří žádného nepřítele. Za vaši šikovnost a odvahu získáte bohatou odměnu. Na nic nečekejte, přidejte se na stranu dobra a pojďte se bavit při záchraně podmořského života!
Stáhnout zdarma !Utajený svět umění
Stáhněte si zdarma plnou verzi Prožijte dobrodružství mladé restaurátorky Lany Vassari. Objevte záhadné předměty ukryté pod vrstvami barvy známých malířských děl. Pomozte Laně, nejlepší studentce umělecké školy, s restaurováním hromady děl vytvořených za poslední čtyři století. Zákazníci stojí fronty a mají velké očekávání, nezklamte je!
Stáhnout zdarma !

Utajený svět umění 2
Stáhněte si zdarma plnou verzi Pokračování úspěšné hry je tady! Pomozte FBI a zastavte gang zlodějů známých obrazů. Stanete se nejuznávanějším restaurátorem obrazů a otevřou se vám dveře k dílům nevyčíslitelné hodnoty. Vydejte se po stopě vzrušující záhady a dopadněte zloděje dříve, než zničí další mistrovská díla!
Stáhnout zdarma !

Veselá kuřata
Stáhněte si zdarma plnou verzi Veselá akčně-logická hra pro celou rodinu obsahující rovnou 750 úrovní! Máte chuť na prima zábavu? Pak se vydejte prozkoumat svět roztomilých štěbetálků. Nenechte se zmást jejich smíchem, půvabem nebo kejklemi – vyhrají jen chytré hlavičky! Užijte si zábavu pŕi seřazování vystřelených kuřátek dle barev.
Stáhnout zdarma !

Veselé motory - vzdělávací zábavná hra pro holky i kluky
Stáhněte si zdarma plnou verzi Na palubě ponorky, za kormidlem lodi, v kabině letadla nebo třeba za kniplem vrtulníku. Ve všech těchto strojích se vydáte na báječnou jízdu za dobrodružstvím, poznáním a zábavou! Prozkoumejte celé město, zažijte spoustu zábavy a taky se toho spoustu naučíte. Tak pojďte navštívit mésto plné zábavy!">
Stáhnout zdarma !Ztracené Eldorádo
Stáhněte si zdarma plnou verzi Procestujte celý svět a pomozte profesorovi Jacku Fosterovi najít ztracenou lásku. Alice zmizela poté, co učinila významný archeologický objev. Hledejte stopy a objevte ztracený poklad při spojování drahokamů v této adventuře. Proveďte profesora Fostera Muzeem starověkých dějin v New Yorku i divokým pralesem jižní Ameriky. Dokážete nalézt Alici i získat poklad Ztraceného Eldoráda?
Stáhnout zdarma !Zvířecí salón krásy
Stáhněte si zdarma plnou verzi Máte rádi zvířata? Líbí se vám, baví vás starat se o ně? Nebo byste alespoň chtěli? Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak zábavné je mít mít vlastní zvířecí salón krásy! A pokud budete šikovní, můžete mít nejlepší salón, ale také dokonce zachránit celé město před sobeckou podnikatelkou. Na nic nečekejte a pojďte se bavit!
Stáhnout zdarma !


Záhadné město - Zlatá Praha
Stáhněte si zdarma plnou verzi Vaše poklidné ráno bylo přerušeno horečným bušením na dveře. Váš milovaný profesor zmizel! Postupujte po stopách, které vám profesor zanechal, a zjistěte, co se stalo. Dřív, než bude příliš pozdě. Vydejte se do ulic tajemného města zvaného Zlatá Praha plného muzeí a záhadných uliček!
Stáhnout zdarma !

Záhadné město Káhira
Stáhněte si zdarma plnou verzi Zmizely tři vzácné starověké artefakty! Vydejte se do exotického Egypta a pusťte se po horké stopě zloděje. V kůži mladého nadějného archeologa musíte vše vyřešit s pomocí detektivních schopností. Na nic nečekejte a pusťte se do pátrání! Napětí a zábava na sebe nenechají dlouho čekat!
Stáhnout zdarma !

Úžasná tajemství mistra Leonarda
Stáhněte si zdarma plnou verzi Ocitnete se v roli velikého Leonarda da Vinci. Vstoupíte do vzrušujícího celoživotního dobrodružství prostřednictvím jeho deníku, na jehož stránkách odkryjete velké záhady a tajemství, získáte nové znalosti a možná odhalíte tajemství Kamene mudrců, který dokáže proměnit cokoliv ve zlato. Nepromeškejte příležitost kulturně se obohatit, ale také navštívit vzdálená, nepřístupná a tajná místa popsaná na stránkách da Vinciho deníku!
Stáhnout zdarma !

Šachy Grand Master Chess
Stáhněte si zdarma plnou verzi Vylepšete své šachové umění a hrajte ve dvou, proti počítači, nebo hráčům z celého světa. Tato ověřená hra zaručeně pobaví úplné začátečníky i zkušené šachisty. Zvolte si svou úroveň, trénujte a vyhrávejte. Když se vám bude dařit, stanete se neporazitelným šampionem. Ovládněte šachovnici a bavte se!
Stáhnout zdarma !


Plné hry ke stažení zdarma! - Komentáře

pochvala

Autor: Jana (chromaj Zavináč seznam Tečka cz)
Nedávno jsem objevila stránky www.spidla.cz a můžu říci, že jsem navýsost spokojena s jejich nabídkami.Hodně jsem si od nich postahovala sw pro vnučku - pohádky,puzzle,hry pro děti.Jsou nádherné !! Konečně hry bez násilí,s krásnou grafikou, prostě OK.Všem doporučuji.Také pro sebe jsem objevila sw.Jana
Odpovědět

odpověť

Autor: Klára (klarky.tao Zavináč seznam Tečka cz)
Jano souhlasím s tebou na 100%
Odpovědět

Plné hry

Autor: Tony (TONY.GIN Zavináč seznam Tečka cz)
To máš pravdu Jano nemá to chybu.
Odpovědět

RE: Plné hry

Autor: ä proč?
prosim váa a co máte proti hrám s násilím...vždyt tohle je nuda!!!
Odpovědět

RE: RE: Plné hry

Autor:
jsi asi blb no co..
Odpovědět

RE: RE: Plné hry

Autor: Liba (libapupickova Zavináč centrum Tečka cz)
Asi ti chybí smysluplná činnost. Co takhle pracovat?
Odpovědět

RE: RE: Plné hry

Autor: Lethamka (em.letham5A Zavináč seznam Tečka cz)
Pro děti není násilí stvořené...A navíc: zahraj si nějakou Špidlovskou skákačku a násilí bude nuda.
Odpovědět

RE: pochvala

Autor: stana (kuba.s3 Zavináč seznam Tečka cz)
Musím naprosto souhlasit. Ja tyto stránky oběvil nyní a jsem znich nadšen hlavně že jsou opravdu pro děti a bez krve a stříleček
Odpovědět

RE: pochvala

Autor: petra (petruska.s Zavináč seznam Tečka cz)
úžasné hry ještě jsem neměla možnost si zahrát podobné hry jako jsou hry od spidly nádhera.Jen tak dál nejvíc mě baví hledačky. peta
Odpovědět

Díky

Autor: OlaSm
Na Vaše stránky jsem se dostala díky fazolkám a stáhla jsem pro vnoučka Míšu. Byl nadšený a teď dokonce si hraji i já. Hra je super. Přeji hodně takových her a námětů. Stránky jsou bezva. A zase přijdu pro fazolky.
Odpovědět

Vlastní názor

Autor: Petr (budisov Zavináč seznam Tečka cz)
Díky.Opravdu hry pro děti jak mají být.
Odpovědět

hry

Autor: Pepa (sidlik Zavináč tiscali Tečka cz)
Dobrý den je to prima,že někdo dělá hry a programy pro děti,jen tak dál.
Odpovědět

Vánoční pexoso a Míša

Autor: Jan Hála (johnny.hala Zavináč seznam Tečka cz)
Fandím Vám, vnučka je nadšená jen tak dál. Budete přidávat dalšího Míšu? Johnny
Odpovědět

Podakovanie...

Autor: Peter Turcan (5hunter Zavináč azet Tečka sk)
Drzim Vam vo Vasej praci palce.Konecne su hry pre deti bez nasilia, zabavne a velmi poucne.Nehanbim sa priznat, ze som im podlahol aj ja, ktory uz mam par krizkov za sebov.Na moj vkus trva trochu dlhsie expedicia, lebo som si objednal tovar pre vnucika 6.10.06 a doteraz som nic nedostal a velmi by som si zelal, aby to dostal vnucik pod stromcek.Ale su to tak dobre hry ze sa oplati cakat.Dakujem za Vasu vybornu pracu a prajem Vam este mnoho tvorivych a uspesnych hier pre nase ratolesti.
Odpovědět

Proč musím koupit minimálně za 350,-CZK?

Autor: Milan Skořepa (msko Zavináč volny Tečka cz)
Mám zájem o jednu hru pro děti. Zatím jsem si nevybral nic jiného. Jak ji mohu získat? Jedná se o Veselé motory. Děkuji za odpověď.
Odpovědět

nemusíš

Autor: zdeněk- krtek (sotyna. Zavináč seznam Tečka cz)
Já jsem si objednával od Špidly hodně CD. a mohu říci, že to je snad nejsolidnější sw firma v ČR. A hodně mi to pomohlo se orientovat na netu. Jsem samouk. Dík Špidlo.
Odpovědět

RE: nemusíš

Autor: PRALINKA007007 (PRALINKA007007 Zavináč SEZNAM Tečka CZ)
Ahojky,hračičko:)))tralaláá,svět je malej,viď?hihi???cink
Odpovědět

Vesele motory

Autor: anonym (prodej Zavináč spidla Tečka com)
Pokud chcete jen Vesele motory, pak navstivte http://veselemotory.spidla.cz - ziskate je hned za 79Kc.
Odpovědět

Veselé motory

Autor: Antonín (asyro Zavináč centrum Tečka cz)
Veselé motory a dalších asi 50 obrázků Pazle je zdarma a to v levém menu poslední odkaz ZDARMA! Pro děti k Ježíšku je to výborné,nezabere to místo a dá se to klidně pak vyhodit. Příjemné Vánoce přeje Antonín
Odpovědět

RE: Proč musím koupit minimálně za 350,-CZK?

Autor: Kristina Lindnerová (pojokaka Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den pod hrou veselé motory dáte stáhnout hru. Kristina lindnerová 8let
Odpovědět

Veselé motory

Autor: J.Mandík (ksz.kol Zavináč volny Tečka cz)
Dobrý den.Potěšila mě možnost nákupu hry Veselé motory pomocí sms a následného stažení.Díky.Moje pětiletá dcera Vaše hry zbožňuje a hodně si s nimi vyhraje.Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a dobrých nápadů:o)
Odpovědět

RE: Veselé motory

Autor: Majdulinka
Hra "Veselé motory" je pěkně pitomá hra.Tu snad můžou hrát jen pitomci.Neměj mi to za zlé,ale je to pravda.
Odpovědět

RE: RE: Veselé motory

Autor: Mireček (hemir Zavináč centrum Tečka cz)
Zdravím Tě Majdulinko. Každý může vyjádřit svůj názor.Škoda jenom, že jsi nenapsala jaké hry vlastně máš ráda Ty.To proto abychom si mohli ¨ udělat celkový obrázek o Tobě.
Odpovědět

RE: RE: Veselé motory

Autor: Pavel
tobe je 5 let? já jen že 5leté děti mají jiný názorna hry
Odpovědět

hry atd.

Autor: Helena Andělová (HelenaAndelova Zavináč seznam Tečka cz)
Jsem moc ráda že jsem se dostala na vaše stránky a mohla si nejen koupit hra ale i stáhnout třeba Míšu,kterého mimochodem hrozně ráda hraju i já. Moc se vám to povedlo a jsem zvědavá co bude zase příště. Helena
Odpovědět

komentář

Autor: daniela (daniela.kudrova Zavináč seznam Tečka cz)
květinová země je vážně moc fain hra díky.
Odpovědět

Poděkování za děti i dospělé

Autor: Miroslav Hůlka (valnor Zavináč rokytnice Tečka cz)
Musím vyslovit uznání za opravdu perfektní hry pro děti.Mají cit, jemnost a hlavně jsou bez násilí.Takových her pro děti jen víc a víc.Moje vnučka má vaše hry ráda a musím se přiznat, že i já si takovou hru rád zahraji. Proto Vám přeji hodně úspěchů a hodně dalších tvořivých nápadů.
Odpovědět

poznámka

Autor: anonym
Hra veselé motory jsou perfektní, nemají chybu. Jejich plná verze byla zveřejněna časopisem Počítač pro každého č. 4/2007. Kdo měl štestí má je levněji
Odpovědět

komentář

Autor: Ivana Pazlarová (Pazlarova.Ivana Zavináč seznam Tečka cz)
Špidla je perfektní mé dcery 6a11let mají nejraději Míšu,Lišku Ryšku,Žabku Kunkalku,rády i Snoopyho z výběru pro děti-jen tak dál jste skvělí.
Odpovědět

dětské hry

Autor: Karel (prskator Zavináč seznam Tečka cz)
Zdravím všechny. Nelze než konstatovat, že dětské hry od fy. Špidla jsou naprosto senzační. Medvídek Míša ve vesmíru, Výprava do Květinové země a nyní Veselá kuřata - to jsou prostě PECKY. A ne jenom pro děti!! (Proč si to nepřiznat, že??) Zábavné, akční a přes SMS levné. Díky!!!!!
Odpovědět

Pochvala

Autor: Dana (dana.beranova Zavináč atlas Tečka cz)
Líbí se mi Vaše hra, škoda, že je nemůžete posílat do škol jako multilicence do různých jroužků informatiky a do MŠ, které již mají PC
Odpovědět

Poděkování

Autor: Ivan Králíček (Ivan.Kralicek Zavináč seznam Tečka cz)
Stahnul jsem si pro vnoučka Veselé motory. Jsem moc s Vámi spokojen. Je výhodné platit přes mobil protože pošta je až neomaleně drahá. Spozdravem Váš zákazník.
Odpovědět

Pochvala

Autor: Lev Kohút (ok2pll Zavináč quick Tečka cz)
Jak asi víte,jsem odběratelem vašich programů již dlohou dobu,ale co mne velmi potěšilo je úroveň vašich služeb a her v současnosti.Stahování vašich/mimochodem velmi kvalitních a vydařených/ her pro děti pomocí SMS a internetu je velmi dobrý nápad,který šetří jak čas,tak finance nás obou.Takže jen tak dál pokračujte,velmi se mi tento zůsob líbí a držím vám palce, aby i nadále takovýto obchod fungoval.
Odpovědět

hry pro děti

Autor: talacková (adela.talackova Zavináč atlas Tečka cz)
Jsem dětskými hrami nadšená, koupila jsem si jich pro vnoučka již 14. Mají hezkou grafiku, příjemnou hudbu a nenásilnou formou učí postřehu, kombinaci a logickému myšlení. Děkuji Vám za ně.
Odpovědět

Komentář

Autor: Věra Vrbovská (Vera.vrbovska Zavináč seznam Tečka cz)
Mám sedmiletého vnuka a Vaše počítačové hry s medvědem Míšou mají u nás vždycky prim. Hraje vnuk i syn a moc se jim líbí hlavně medvěd Míša -ostrovy pokladů a Míša ve vesmíru. Vnuk si tříbí pohotovost a učí se i trpěllivosti- když se mu hned nedaří. Já i ostatní dospělí jsme zcela propadli Emilce holubové. Posbírat co největší počet diamantů a dostat se do další úrovně je pro nás docela soutěživé. Moc děkujeme a přejeme mnoho podobných nápadů. Když venku prší, nebo vítr fičí na hrách od Špidly si každý postřeh a šikovnost cvičí.
Odpovědět

od táty

Autor: PM (matuska-pavel Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, u nás je to tak že hraje CELÁ rodina. :-))) Máma má nejradši puzlíky a veselá kuřata, Davídek-4roky - hraje ovečky(zachraň kamarády) a Míšu 1, a Míšu 2 pro zdatné hráče "musí" hrát táta s Davídkem na klíně. :-))) Díky moc za všechny príííma hry. Táta -----
Odpovědět

PĚKNÉ

Autor: Ajka
Velmi pěkné a zábavné.Moje čtyř letá dcera je nadšená a já s ní, konečně něco opravdu pro děti.
Odpovědět

pochvala

Autor: Melecká Bohunka (bohunka99 Zavináč seznam Tečka cz)
Já Vás musím také pochválit.Hry od Vás jsou super.HRY si kupuji a hrajeme to celá rodina a že nás je(4děti s partnery a 6 vnoučat,2vnoučata jsou teprve roční,ale doufám,že budou po babičce).MOC Vám děkuji za vaše hry.
Odpovědět

poděkování

Autor: kačka (katerina.zahradkova Zavináč seznam Tečka cz)
mnohokrat dekuji za pohadky. neter je z nich nadsena, uz si nemusim lamat hlavu s tim, jak usne, kdyz ji hlidam. jeste jednou diky.
Odpovědět

prosba

Autor:
mate super stranky ale vim ze chci asi moc ale prala bych si aby se trochu obnovovalo stahovani zdarma.
Odpovědět

pochvala

Autor: Alena
Mé dvě malé děti jsou u vytržení,když mohou hrát vaše hry,prostě je milují,jen 60 minut nikdy nestačí a místní trafiky nejsou tak vstřícné k jejim požadavkům na vaše tituly,ale jinak:JEN TAK DÁL!
Odpovědět

Hry

Autor: Alena (AlaSeidlova Zavináč seznam Tečka cz)
Jsou to bezva hry pro děti,i já jsem znich natčená,jsou velmi zábavná,i dceři se moc líbí!Přeji moc úspěchu,a aby bylo více takových hezkých her.Spozdravem Seidlová
Odpovědět

spidla hry ke stažení

Autor: jarmila (jajinka50 Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den. Již delší dobu stahuji u Vás hry pro děti ,jsem spokojená až na maličkosti ,někdy nejdou demo verze spustit a někdy nepřijde od Vás smska abych mohla stáhnout plnou verzi. Ještě více her by to chtělo.Jinak Vám dávám aspoň pět hvězdiček za superhry bez násilí.Děkuji s pozdravem Vaše klientka.
Odpovědět

hry

Autor: Jan Hamák (hamak Zavináč seznam Tečka cz)
kde sezenu plnou verzi techto her. dekuji Jan Hamák
Odpovědět

RE: hry

Autor: prodejni odd (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
Dobry den, staci na zvolenou hru kliknout a stahnete si ji k Vam na PC. Hezky den!
Odpovědět

informace

Autor: Barbora Hrůzová (hruzova Zavináč arup.cas Tečka cz)
Dobrý den, cítím povinnost vás informovat o tom, kde a jakým způsobem také může sloužit jedna vaše hra a myslím, že by vás to mohlo docela potěšit. Už druhým rokem vedu na Zbraslavi kurz "Základy práce s počítačem" pro seniory. Právě proto, že je to taková specifická skupina obyvatel, mají i trochu odlišné problémy. Největší potíže jim totiž dělá zvládat dobře klikání na myši. Přemýšlela jsem, jak jim to co nejvíce usnadnit a taky oživit, aby je práce bavila. Napadlo mě využít vaši hru "Puzzle Tradiční české pohádky", kterou jste jako freeware dali k dispozici. Nevěřili byste, jaký to mělo úspěch! Dědečci a babičky se pustili s vervou do sestavování a takto zábavnou formou si práci s myší pěkně procvičují. Tímto vám tedy za ně děkuji a dělám Vám na Zbraslavi dobrou reklamu. Barbora Hrůzová
Odpovědět

Pro dva hráče

Autor: Květa
Mé pětileté vnučky dvojčata jsou nadšené z Lišky Ryšky, protože ji mohou hrát spolu, nemusí se u PC střídat jako u jiných her. Kéž by her pro dva hráče bylo víc. Moc díky.
Odpovědět

Pochvala

Autor: Martin (marbur30 Zavináč seznam Tečka cz)
Zdravím ,máte tady super hry a už jsme si tři koupili.Ale je jich tady tolik,že si těžko dovolíme koupit další a další.Neuvažujete o prodeji sady více her naráz se slevou? Jinak NEPOSEDA je SUPER a zvládá ji i tří a půl letá dcera. Zrovna tak Ostrov pokladů vhodný pro moji dceru. Takže hry jsou vhodné pro děti co umí s myší. :-)
Odpovědět

svělé hry

Autor: Jitka (sejika Zavináč email Tečka cz)
máte skvělé hry.Máme jich pár jako bonus k časopisům a hrajem celá rodina.Hlavně nás chytila hra Emilka Holubová.Střídali jsme se u toho,dokud jsme neprošli až do nejtěžší úrovně.Jen tak dál.
Odpovědět

instalace hry

Autor: Renata Valíčková (renatavalickova Zavináč seznam Tečka cz)
nemůžu získat kód k plné verzi Liška Ryška a její dobrodružství ikdyž jsem zaplatila 99 Kč formou sms na tel.9000999
Odpovědět

instalace hry

Autor: Renata Valíčková (renatavalickova Zavináč seznam Tečka cz)
omlouvám se ale hru jse mi podařilo nainstalovat jinak je to moc pěkná hra děkuji
Odpovědět

jen tak dal špidlo

Autor: Jana (JanaHluboka Zavináč seznam Tečka cz)
tato ztranka je moc fajn jen tak dal
Odpovědět

jenom samá chvála

Autor: babička Kubíčka
Dobrý den, dostala jsem se sem náhodou a s Vašimi stránkami jsem moc spokojena. Mohu Vaši práci jen a jen chválit a přeji Vám hodně úspěchů! Děkuji za všechny co k Vám zavítají.
Odpovědět

POCHVALA

Autor: Hana Boráňová (boranova.hana Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den jsme moc rádi za vaše hry,jsou bez násilí a vždy k dispozici.Náš Péťa má moc rád Míšu a je fajn,že přibívají další díly.Díky Hanka a Péťa.
Odpovědět

Mistr kuchař

Autor: Daniela (dadusta Zavináč centrum Tečka cz)
Mistr kuchař je ta nejlepší hra!!! U žádné nevydržím déle než půl hodiny a u téhle klidně hodiny dvě:-) Zkuste si ji taky :_) Je skvělá :-)
Odpovědět

RE: Mistr kuchař

Autor: Jarmila (jarmila.mistatova Zavináč quik Tečka cz)
Fakt super hraji ji každou volnou chvíli u počítače je to prima oddychovka,jen tak dál.
Odpovědět

RE: Mistr kuchař

Autor: Majdulinka
Ahoj Jarmilo,stou hrou "Mistr Kuchař" máš pravdu.Je to super hra a člověk se u ní i zasměje.Já u pc nevydržím ani půl hodiny,ale když sem si zahrála tu hru,tak to byl můj rekord.Tak se měj hezky.
Odpovědět

KRITIKA

Autor: Majdulinka
Máte hrozně málo plných verzí ke stažení zdarma.Na světě jsou lidé,kteří nemají moc peněz,aby si mohly dovolit platit za vaše hry.Pro některé lidi je i těch 89kč moc,a proto sem vám napsala.Bylo by dobré přidat více plných verzí ke stažení zdarma.Děkuji za vaše pochopení a snad si z toho vezmete ponaučení
Odpovědět

RE: KRITIKA

Autor: mihulka
Zdravím a nechápu, když máte na počítač a provoz (internet, elektrika,...), tak na tom nemůžete být tak zle. Já osobně jsem s tímto webem velice spokojená, protože v obchodě tyto hry lze zakoupit i za 299,-Kč, takže internetová cena 89,-Kč je oproti tomu dost nízká. Mějte se a hezký den.
Odpovědět

RE: RE: KRITIKA

Autor:
mihulka kde bydlis????
Odpovědět

Plné hry ke stažení zdarma? ;-)

Autor: Mirek (mirek.hruska Zavináč volny Tečka cz)
Zdravím.Čirou náhodou jsem narazil na tyto stránky, když jsem procházel web kvůli hrám pro dcerku. Žasl jsem nad tou spoustou titulů, které je možné stáhnout a vyzkoušet - tím malinko narážím na poněkud zavádějící nadpis v sekci ZADARMO - Plné hry ke stažení zdarma. Hru stáhnu, nainstaluji - a poté má moje dítko dvě volby: buďto demo 60 minut, nebo plnou hru zakoupit přes SMS. Přesto děkuji za možnost tímto způsobem hry vyzkoušet a poté případně plnou hru za celkem rozumný peníz zakoupit. Ještě jednou díky a těšíme se na další hry a pohádky. :-)
Odpovědět

Hry fy. Špidla

Autor: Milan (kalny6 Zavináč seznam Tečka cz)
„Špidlovky“ jsou náhodou bomba hry. Mám od téhle firmy CD „Dětský ráj“ a i z internetu jsem si stáhl dost věcí. I když jsem už „starý kozel“ (skoro 50 let), ohromně se s těmito hrami bavím a sedím u počítače celé hodiny. Dík za takovou zábavu, nemá to chybu!
Odpovědět

Krásné hry

Autor: Michal
Dobrý den, díky za krásné a nenásilné hry. Náš syn když byl půl roku na onkologii a nemohl ani pořádně chodit a nesměl mezi cizí lidi, tak se skvěle bavil u těchto her. Díky!
Odpovědět

moc pěkne a jednoduché hry

Autor: romana (rsaly Zavináč seznam Tečka cz)
chtela sem podekovat .lidem ,kteři tohle vymysleli a dali do prodeje,Sem velice spokojena ..i muj5-lety syn si to uživa naplno..je fajn že spousty her je zadarmo...dekuji R...
Odpovědět

super

Autor: jana
tak si myslim, že spidla hry jsou super! našla sem je v obchodě a už jich máme 13 avšechny jsou skvělé! Hrajeme je doma všichni jak osmiletá dcera tak přítel kterému je 38! A všichni se u nich skvěl avíme! Moc díky za ně! A do budoucna spoustu skvělých nápadů a námětů!
Odpovědět

Díky

Autor: Martina (martina.plewkova Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, chtěla bych jako většina lidí poděkovat za krásné,jednoduché hry pro malé děti.Mám 7letou dceru a vaše hry jí moc baví.Není tam žádné násilí a je to finančně nenáročné jako od jiných výrobců.Kupuji jí to pravidelně.Samozřejmě,že to jsou hry nejen pro děti,ale i pro rodiče.Sama to hraji a manžel také. VELKÉ DÍKY VÁM A JEN TAK DÁL....
Odpovědět

Obtížnost

Autor: sedmikráska
Ahoj,super hry a máme jich už několik. Za 38kč je to jako zadarmo. Moc děkuji vydavatelům a programátorům.Úžasné provedení,ale... nešlo by vždy tu nejjednodušší úroveň udělat vážně jednoduchou? Příklad Medvěd Míša ve vesmíru: máí to tři obtížnosti,ale ta nejlehčí neni zas tak moc lehká pro menší děti a po druhém,třetím kole je to už tolik nebaví.Na jednoduchou úroveň jsou dva nepřátelé už moc a ještě když se po zlikvidování obnovují.Bohatě by stačil jeden nepřítel do Nejjednoduššího. Radost dětí by se tím více zvýšila a komu by se to zdálo moc lehké,může si dát střední či nejvyšší úroveň. Hry super,ale pro malé děti prosím zjednodušit Jednoduché nastavení hry.
Odpovědět

Dotaz

Autor: Karol Tschampa (Drak0 Zavináč azet Tečka sk)
Som zo Slovenska ale tu este nefunguje kupa cez SMS. Preto by som rad vedel to cislo bankoveho uctu v Trencine. Chcem vediet ci je ta ista cena cez ucet ako cez SMS a kolko to cini. Mam zaujem o vic titulov. Za kladnu odpoved Vam vopred dakujem a ostavam s pozdravom.
Odpovědět

RE: Dotaz

Autor: Prodejni odd. (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
Naše hry je možno zakoupit i na Slovensku. Platbu jednoduše pošlete na náš účet u čSOB v Trenčíně. Ihned po přijetí vám zašleme odkaz pro stažení plných verzí her. číslo účtu a další instrukce pro platbu získáte v potvrzení objednávky. Prostě si objednejte a vše ostatní vám dojde v mejlu. A drobná pozornost - ceny v Sk jsou stejné jako v Kč! (Zasílání SMS pro získání plné verze hry bohužel zatím na Slovensku nefunguje.)
Odpovědět

RE: RE: Dotaz

Autor: lucia (luskia11 Zavináč azet Tečka sk)
Som zo Slovenska a chcela by som si u vas kupit dake hry a neviem ako.Mohli by ste mi podrobnejsie popisat ako vam mam poslat peniaze aby som si mohla stiahnut hry s plnou verziou.Dakujem
Odpovědět

Restaurace

Autor: Martin (marbur30 Zavináč seznam Tečka cz)
Zdravím,pro 4 letou dceru jsme už koupili na 10 her a pomalu zjišťuji,že to kupujeme nejen pro ni,ale i pro sebe.Už jsem dohrál do konce několik titulů (Neposedu,Marťánky,Tátu hrdinu) a nová Restaurace medvěda Míši je fantastická.Demo jsem už dohrál a ráno fofrem pro CD do stánku.Tvůrci mají ohromnou fantazii a hry vždy pobaví i tou propracovaností.A cena úžasná.
Odpovědět

RE: Restaurace

Autor: Martina
Jo, jo, Míšova restaurace je super, hráli jsme ho celá rodina, opravdu vydařená hra.
Odpovědět

RE: RE: Restaurace

Autor:
jo mati ji hrala nonstop
Odpovědět

HRY

Autor: JIRINA
MATE PĚKNÉ HRY ,ALE ŠKODA ŽE NEJSOU KREKLE A JA TO NEUMÍM UDĚLAT.
Odpovědět

hry

Autor: veronika (verdak Zavináč seznam Tečka cz)
jeto asi 14 dní co jsem na stánku koupila synovi tyto hry a nejen pro něj, sama hledám čas na to, abych si také sama zahrála nemám doma internet tudíž nevím jak si mám pořídit plnou verzi těchto her. Jinak jsem opravdu velice spokojená, a ta přenádherná ilustrace. jeto jednička s hvězdičkou.
Odpovědět

veselé a super hry

Autor: Petra (ppeslik Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, moooc děkuji za tuto stránku a za super hry opravdu hrajeme celá rodina mám jich už +- asi 20 a jsou super.Koukám a pořád hledám nové a nové hry.děkuji i za informace na email co a kdy vyšlo.
Odpovědět

Super Stránky

Autor: Lukáš Raus (luky.raus Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den tyto stránky jsou fakt super hlavně hry o míšovi a kouzelné dárky. jen vymýšlejte nové - podporuji vás v tom. Lukáš 12 Let
Odpovědět

pochvala

Autor: (KRACIKOVAMARCELA Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den chci Vám poděkovat za skvělé hry, jsou krásné.Zase něco jiného než samé střílení a zabíjení. Jenom ke stažení by toho mohlo být více, většinou jsou stránky prázdné ale přesto děkuji
Odpovědět

komentar

Autor:
je to super hra. vaše hry sa mi veľmi páčia. Kupovala som si ich v trafike ale akosi už ich u nás nedostať. preto som veľmi rada že to možem aj touto cestou.
Odpovědět

pochvala

Autor: alena196 (alena Zavináč seznam Tečka cz)
vaše hry jsou super nevím co je nuda.
Odpovědět

skvělá zábava

Autor: monča (monikanycova Zavináč email Tečka cz)
nejlepší super hry a čím dál lepší opravdu sem spokojená
Odpovědět

hry

Autor: (stefani01 Zavináč seznam Tečka cz)
nemají chybu mám jich pro vnučky 16 a stále kupuji nové ale skvělě se zabavím i já i když je mi přes 50 let jen tak dále
Odpovědět

módní salón

Autor: honza (honzampo Zavináč seznam Tečka cz)
zdráv děkuji za hru módní salóń je skvělá vyzkoušejte!
Odpovědět

Pochvala

Autor: diddla82 (martinasrotirova Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den,ráda bych přidala komentář co se týče vašich stránek a hlavně her.Musím tedy říct a to nejen sama za sebe že jste super,zábava opravdu na několik hodin pro mladé a pro starší lidi.Jen tak dále,doporučuji vás kde jen můžu.Z pozdravem věrna kupující
Odpovědět

Štve nás

Autor: špína
nejvíce nás štve že hry jako třeba Emilka Holubová nejdou stáhnout na požřád jsou jen na 60minut
Odpovědět

Vřelé díky

Autor:
Děkuji za hry které vydáváte dají se koupit přes internet,pomocí SMS i stáhnout Demo, škoda jen že pouze na 60 minut a jen některé. Nejvíc se mi líbí Liška Ryška, Medvěd Míša, NeposedaLedové drahokamy a Polární dobrodružství.
Odpovědět

zoo

Autor: jaja (monikanycova Zavináč email Tečka cz)
libilo by se mi kdyby byla hra stavení zoo bylo by to super
Odpovědět

PODĚKOVÁNÍ

Autor: LudmilaVotrubcová (ludmila.sadkova Zavináč seznam Tečka cz)
Děkuji vám za krásné hry!!!Mám vnoučata a určitě si s nimi zahraji!Zdravím od Teplic
Odpovědět

RE: PODĚKOVÁNÍ

Autor: ludmila.sadkova (ludmila.sadkova Zavináč seznam Tečka cz)
Zdravím od Teplic a moc Vám ŠPIDLO děkuji opět máte krásné logické hry a dokonce i já si je ráda zahraji!Vaše Ludmila
Odpovědět

Hry fy. Špidla

Autor: Miloslav Kalný (andela123 Zavináč seznam Tečka cz)
Je mi sice bezmála 50 let, ale když se mi dostaly do ruky demo verze některých her (Mistr kuchař, Ptáčci, Restaurace Medvěda Míši) a vyzkoušel jsem je, byl jsem tak nadšený, že jsem si hned objednal plné verze těchto her. Je to fakt super!! Jak herně, tak i cenou 89,- Kč za hru. Doufám, že takových her bude ještě víc!!
Odpovědět

Hry fy. Špidla

Autor: Miloslav Kalný (andela123 Zavináč seznam Tečka cz)
Je mi sice bezmála 50 let, ale když se mi dostaly do ruky demo verze některých her (Mistr kuchař, Ptáčci, Restaurace Medvěda Míši) a vyzkoušel jsem je, byl jsem tak nadšený, že jsem si hned objednal plné verze těchto her. Je to fakt super!! Jak herně, tak i cenou 89,- Kč za hru. Doufám, že takových her bude ještě víc!!
Odpovědět

pochvala

Autor: čadková (cadkov Zavináč seznam Tečka cz)
díky za hry pro celou rodinu.vyhrajeme si celá rodina.dík čádˇata
Odpovědět

Pochvala

Autor: Garfanka (SimonaPoradova Zavináč email Tečka cz)
Hry jsou zábavné a hratelné i pro malé děti.
Odpovědět

Radost

Autor: Božena B. (bozkab Zavináč email Tečka cz)
Vážení, narodila jsem se v roce 1907, tzn. před více než sto léty. Nicméně z těchto her mám radost takovou, jako jsem měla v mládí za první války z her stolních deskových. S vroucným pozdravem, Božena B.
Odpovědět

dotaz

Autor: Marketa (marketa.langova Zavináč email Tečka cz)
Dobrý den.Na stánku PNS jsem sehnala hodně her od špidly a jsem velmi spokojená.Jsou nádherné jen se chci zeptat jaké má někdo zkušenosti se stahováním her zdarma.Bojím se aby to nebylo zavirované.
Odpovědět

RE: dotaz

Autor: Pavlík (max.xicom Zavináč tiscali Tečka cz)
V počítači máš naistalován určitě nějaký Antivir (třeba Avast) a ten hlídá zavirované soubory takže klidně stahuj.Jinak se mě zeptej,co ptřebuješ vědět.Pavel
Odpovědět

RE: dotaz

Autor:
nejsou zavirované
Odpovědět

Dotaz

Autor: Lada (rysek Zavináč seznam Tečka cz)
Dodrý den,hry jsou výborné,mám jich spoustu,ale momentálně nemůžu rozlousknout u hry ŠKOLA KOUZEL-v indiánské osadě-křídlo na kůži-sled barev už jsem bezradná,může mi měkdo poradit?Děkuji
Odpovědět

RE: Dotaz

Autor: Věra Š. (mkkurim Zavináč seznam Tečka cz)
Sled barev se ukáže v indiánském stanu. Musíte uhrát hru která se zobrazí na indiánském štítu (nahoře ve středu obrazovky). Mylím, že k němu musíte přidat orlí pero. Po dokončení hry vám ukáže paprsek barevné složení kresby na kůži. Hra je výborná. Úžasná na postřeh. Hodně štěstí.
Odpovědět

RE: Dotaz

Autor: (iva.sinova Zavináč seznam Tečka cz)
nam to taky trvalo ale ve stanu orel napovi barvy hodne stesti drak je horsi
Odpovědět

POKLONA

Autor: evelina (krizanova.evelina Zavináč zoznam Tečka sk)
naozaj poklona pre Vas toto je konečne niečo pre deti.
Odpovědět

dotaz

Autor: jindrisca (jindrisca Zavináč seznam Tečka cz)
Mám moc ráda vaše logické hry,odpočívám u nich,jen se občas na ňákém bodě zaseknu a nepustí mě to dál,už mi takhle v počítači stojí dvě hry,máte stránky s nápovědamy?
Odpovědět

Ďakujem

Autor: (sebastiana Zavináč centrum Tečka sk)
ďakujem za krásne hry a rozprávky pre deti.
Odpovědět

hry špidla

Autor: turik (lenka.turik Zavináč seznam Tečka cz)
Vaše hry jsou super, ráda je hraje i má 5ti letá dcera. Chci se jen zeptat, zda budou vaše hry na novinových stáncích vycházet i v příštím roce, a zda některé vyjdou znovu.
Odpovědět

kde koupím

Autor: mainu (bobizel Zavináč seznam Tečka cz)
dobrý den,od samého začátku sleduji špidlu,ale nemohu narazit na některé PNS trafiky v Hradci králové,ptala jsem se snad na 10,poraďte mi,kde prodávají Špidlovy hry,jsou za přijatelné ceny díky mainu
Odpovědět

dobrý den

Autor: rybicka1545 (rybicka1545 Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den myslím si žze váše stránky jsou dobré ale i špatné dobré je že malým dětem děláte radost a špatné že když se hra někomu líbí musí plnou verzi zaplatit měli by jste tu plnou verzi dát zadarmo myslím si že by jste mnohým ldětem udělali radost někdo třeba na to peníze nemá prosím změňte to díky mějte se hezky
Odpovědět

pochvala

Autor: Kateřina Borbelyová (katka.ticha Zavináč spoluzaci Tečka cz)
Dobrý den,nedá mi to a musím také pochválit vaše hry pro děti ale i dospělé protože je hraji i já.První hra kterou jsem od vás koupila byla "Roboball", a zvládl ji v té dodě kdy vyšla 2,5 letý syn a moc ho bavila.Ted si oblíbil "Tátu hrdinu" a "Veselé motory".Jen mě mrzí cena která se z 39kč zvýšila až na 49kč.Přeji vám mnoho úspěchu do nového roku s dalším vydáváním super her.
Odpovědět

Poďakovanie s pochvalou

Autor: Stanislav Guláš, starší (gsbanov Zavináč orangemail Tečka sk)
Dobrý deň prajem. Už od roku 2005 mi zasielate príspevky.Som už 62 ročný dedek. Mám 3 vnúčence a občas im stiahnem z vášej webovej stránky hru zdarma. Samozrejme, už teraz si vyberajú sami z Vašej ponuky a je to fajn. Ďakujem Vám, že sa môžeme spoločne hrať s vnúčatkami na počítači.
Odpovědět

jde to?

Autor: libor (lib.dv Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, náhodou jsem přišel na Vaše stránky, chtěl bych se zeptat, jestli je možné si po uplynutí 60-ti minut na demo, tu samou hru ještě někdy jako demo zahrát.
Odpovědět

plné hry

Autor: Sárinka (macek-lord Zavináč centrum Tečka cz)
Ahoj,Je mi 7let.Vaše hry se mi moc líbí,hrála bych je pořád,ale chodím do první třídy.Nejoblíbenější hru mám Zlatou Prahu,protože si na ní cvičím postřeh.
Odpovědět

Pochvala

Autor: Marcela (macek-lord Zavináč centrum Tečka cz)
Zdravím Vás,má dcera je z Vašich her nadšená.Jsem ráda,že v nich není žádné násilí.Jsou opravdu moc hezké.Navíc jsou v češtině a ovládat je zvládne i pětiletý syn.Přeji Vám aby jste měli hodně příznivců a dobrých nápadů.S pozdravem Marcela
Odpovědět

Škola kouzel

Autor: Ičo (knopp7 Zavináč gmail Tečka com)
Ahojte.Chcel by som sa spytat na jednu hru vola sa Škola kouzel,hram ju a prisiel som na jednu vec ktoru neviem prejst, je to v indianskej osade,kde musim namalovat farbmi kozu,uz som skusal rozne kombinacie farieb(su tri - modra , cervena , zelena)a nic mi nezobralo, neviete mi poradit ?Dakujem ...
Odpovědět

hry

Autor: simona (syse-lik Zavináč seznam Tečka cz)
děkujeme za vaše hry jsou vážně super a dostupné. díky moc
Odpovědět

KOD

Autor: renda (renda.19 Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, Vaše hry jsou bezvadné, hrajeme je celá rodina. Mám jen problém, ztratil se nám instalační kód ke hře Medvěd Míša - Polární dobrodružství. Prosím, poraďte, jak jej znovu získat. Díky Renda
Odpovědět

Turtix-zachrana vyprava

Autor: Jana (J.Navrc Zavináč centrum Tečka cz)
Vsechny Vas moc zdravim,mam skoro vsechny hry a jsou moc hezky.Jen u hry Turtix-zachrana vyprava nevim jak porazit nebo prekonat dracici.Moc dekuji za radu.Jana
Odpovědět

poděkovani

Autor: jarka (jarka-bret Zavináč centrum Tečka cz)
zdravim,mame od vas už plno her,žadna nas nikdy nesklamala.jste prostě jedničky.i když jsem už starši(přes 40),rada vase hry hraju.prostě super.diky,jen tak dal
Odpovědět

spokojenost

Autor: 63bobo (63bobo Zavináč seznam Tečka cz)
chtěl bych se přidat ke všem co jsou spokojení s těmito hrami manželce synům a i mě se moc líbí jen škoda že většina je jenom v demoverzi
Odpovědět

to nejde

Autor: natalinda (natalinda99 Zavináč seznam Tečka cz)
prosím poraďte já sem si chtěla stáhnout hru a píše mi to tam že nebyl nalezen výrobce neboco a nejde to ani spustit už sem to zkoušela několikrát i stáhnout jinou hru ale nefunguje to!!! :(
Odpovědět

HRY

Autor: JANA OSS. (JanaOssendorfova Zavináč seznam Tečka cz)
JSEM MAMA 6 DETI,DNES JSOU UZ VELKE,KOUPILI JSME JEDNU Z PRVNICH HER A OD TE DOBY SLEDUJEME A KUPUJEME DALSI A DALSI. JE SICE PRAVDA,ZE HRY PORAD VYPADAJI JAKO PRO MALE DETI,ALE U NEKTERYCH SE CLOVEK ZAPOTI. LIBI SE MI PROVEDENI-KRASNA GRAFIKA,BARVY,PRIBEH I U OBYCEJNE HRY S PREHAZOVANIM RUZ.KAMENU. I NEJML.SYN DNES HRAJE VIETKONG A POD.,ALE SPIDLU SI ZAHRAJE DODNES RAD,JA TAKE . A JE SPOUSTA DETI,CO HRAJI VYSOKE VERZE ZABIJECEK,ALE NEZVLADNOU ANI TRI PRVNI STANKY MISTRA KUCHARE.JE SKVELE,ZE NEKDO VYDAVA-A TAK LEVNE-HRY ZAMERENE OPRAVDU NA ROZVOJ DETI .SKOLA HROU. ZASADILA BYCH SE JESTE O VYDANI HER,JAKE BYLY NA VIDEOHRACH OD VIETNAMCU- S POCITANIM ATD.BYLO BY TO SKVELE DOPLNENI.
Odpovědět

Poděkování

Autor: Petra
Také bys se ráda přidala k ostatním a ráda poděkovala za hry, které jsou pro děti a hlavně bez násilí. Syn je už léta hraje a má je moc rád. Jen tak dále!!!!!
Odpovědět

Aladin

Autor: Monika
Dobrý den ,dnes jsem koupila dceři hru Aladinova lampa a nikde na obalu jsem se nedočetla,že je to pouze zkušební verze za 50 kč na jednu hodinu.Zdá se mi to jako klamání zákazníka.
Odpovědět

RE: Aladin

Autor: Prodejni odd. (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
v menu CD je treba kliknout na velke tlacitko "Instalovat plnou verzi". Tlacitko je v horni casti menu a nemelo by byt k prehlednuti. Po spusteni prosim mejte strpeni, hra se musi pred instalci pripravit a chvili to trva.
Odpovědět

Ledová královna

Autor: jita (jstholubka.cz Zavináč seznam Tečka cz)
Těšíme se na další díl hry Ledová královna, doufáme, že vyjde brzo. Hra je krásně animovaná a děti ji mají moc rády .Dík
Odpovědět

RE: Ledová královna

Autor: angiee87
ano já to mám také ráda tu hru ledová královna a to je mi 23 a pořá to hraju
Odpovědět

poděkování

Autor:
Děkuji za pěkné hrry. Víťa, 7 let
Odpovědět

Dělám něco špatně?

Autor: Romana (kejky Zavináč centrum Tečka cz)
Zbožňuji vaše hry, ale když si chci stáhnout zdarma plnou verzi z těchto stránek, tak se mi vždy stáhne pouze 60 minut hry...Dělám něco špatně nebo nabízíte plné verze her s tím že je to vlastně demo?
Odpovědět

Škola kouzel

Autor:
Zdravém může mi prosím někdo poradit co dělat s barvami na křídle - v indiánské osadě? díky
Odpovědět
Vložit nový komentář