Oddělení
Přihlášení
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.Antický Řím

Antický Řím
Antický Řím
Vaše cena: 99,00 Kč
Výrobce:Špidla Data Processing
Expedice: Elektronická
Záruční doba:2 roky
Obrázek hry je jen ilustrační, jedná se o obal z distribuce z trafik.

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Antický Řím - Popis

ZÁBAVNÁ STRATEGICKÁ HRA

 

Imperátor Caesar a jeho senát nutně potřebují vaše schopnosti vládce. Pro uskutečnění jejich velkolepých plánů rozvoje Římského impéria je nezbytně nutné, aby bylo římské myšlení a způsob života rozšířen i do vzdálených provincií říše.

 

Hra Antický Řím je ekonomická strategie, v níž bude každý guvernér potřebovat mnoho moudrosti pro vládnutí a rozvoj území říše Římské. Jen málo z nich bude však schopno naplnit úkoly, uložené jim Caesarem a senátem. O těch, kteří si dokážou v nových oblastech poradit se všemi těžkostmi a obtížemi, budou sepsány legendy, oslavující jejich moudrost. Důvěru císaře a senátu si však je třeba zasloužit. Přidělí vám imperátorova poradce, aby vám poskytoval cenné rady a byl nápomocen, když se dostanete do úzkých. Budete muset pod svou vládu dostat několik tuctů osídlení, která budou později proměněna na významná města. Na vás je učinit první kroky při zabezpečení těchto území a připravit je pro osídlení Římskými občany. Uznání a odměny na sebe nenechají čekat.

    * Poutavý příběh, který vás vtáhne do herního světa.
    * 30 úrovní, jež jsou zárukou hodin napínavé hry.
    * Neobvyklý systém odměn pro hráče.
    * navozuje úžasnou atmosféru antického Říma.
    * Rozličné druhy budov a zboží.
    * můžete si sami vybudovat Římské impérium

 

 Stavějte, obchodujte, rozvíjejte a celý Římský svět vám bude ležet u nohou!

 

Požadavky: Windows XP/Vista, procesor Pentuim 1GHz nebo lepší, RAM 256MB, DirectX, místo na pevném disku 95MB


 Stáhněte si zdarma  hru  v plné půlhodinové verzi


 

 
 

 

 
 

 

 

Antický Řím - Galerie

Antický Řím - Komentáře

Pochvala

Autor: Věra (Vavuska Zavináč centrum Tečka cz)
Je to bezva hra. Jen víc takových.
Odpovědět

pochvala

Autor: Ivanka
Nejlepší hra, kterou jste kdy vydali... Těším se na další podobného typu. Dík
Odpovědět

Antický Řím- Nejlepší Vaše hra!!!

Autor: Dominka (berunka95 Zavináč seznam Tečka cz)
Opravdu super hra, kterou jsem kdy viděla!!! Mám opravdu moc ráda rozvíjecí styl her jako je tato hra. Moc se mi líbí, že jste si vybrali tento styl hry a moc si přeji, aby jste vydali ještě více takových podobných her s takovou krásnou grafikou. Prosím, vydáte ještě více takových her?
Odpovědět

Super hra za super cenu!!!

Autor: Aneta (skorkovsky.p Zavináč seznam Tečka cz)
Ještě nikdy jsem neviděla tak úžasnou hru za tak nízkou cenu. Strašně moc vám děkuju za nádhernou hru s ohromujícím prostředím. Doufám, že takových her vydáte víc.
Odpovědět

Více her!

Autor:
Je to perfektní hra!! Chci více takových her!!
Odpovědět

Chyby ve hře - a jak ji dohrát

Autor: Mirek (mir.i.rok Zavináč atlas Tečka cz)
Je to super hra - miluji ekonomické strategie, - ALE: v souboru \Anticky Rim\data\levels\job.dat je chyba v 30 Postavit dvě obydlí (vily) Provést tři vylepšení čtyř obydlí (vil) má být 30 Postavit čtyři obydlí (vily) Provést tři vylepšení čtyř obydlí (vil) (Opravu si může provést i hráč: lze to opravit v souboru job.dat i v poznámkovém bloku) Ale dohrál jsem ve druhé úrovni level 27 a ač hraji level 28,29 a 30 opakovaně, nelze to pro časový limit dohrát (tj. zbývají mi 3 vylepšení vlastní vily) vždy časový limit (tedy ten časový předěl) vyprší a když level dohraji ještě daleko před vypršením celého limitu, oznámí to "Dobrá práce" ale to nemá vliv na stavbu vlastní vily. (v těchto 3 levelech 2 úrovně mi připadá, že se nedá stihnout rozjet výrobu, tedy když se rozjede, aby se na lepším domě vydělávaly peníze, a mohlo se stavět a vylepšovat to co je v úkolech (panská sídla a vily) Kdo poradí - jak na to : žádné opravy ani chaty jsem na tuto hru na netu nenalezl, a tak jak se mi zdá je nedohratelná.
Odpovědět

RE: Chyby ve hře - a jak ji dohrát

Autor: Prodejni odd. (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
Hra je dohratelna, urovne jsou narocnejsi.
Odpovědět

RE: Chyby ve hře - a jak ji dohrát

Autor: Emilly
Hra je super a dohrát se dá úplně v pohodě. :)
Odpovědět

Super hra

Autor: aleš (aleskravic Zavináč seznam Tečka cz)
Velice dobrá hra!!! Hraju ji po 4 a jeste neomrzela. Přeju si více takových her od Špidly
Odpovědět

hra

Autor: radka (radkaweidner Zavináč seznam Tečka cz)
no mě tato hra opravd také moc baví, jen jsem asi v 10 kolem a stále se mi to zasekává, nevím zda je problém na mé straně, nebo jestli jsem si ji nějak špatně stáhla :-/ prosím o pomoc, koupila jsem si hru přes sms. děkuji
Odpovědět

problém se spuštěním

Autor: Martin (martin.barak Zavináč seznam Tečka cz)
Dobrý den, mám problém se spuštěním Antického Říma v prostředí Win7. Zkoušel jsem i režim kompatibility pro Win XP a Win Vista, ovšem bez úspěchu...
Odpovědět

Hra mi nejde spustit

Autor: Lucka (slechtova.lucia Zavináč gmail Tečka com)
Dobrý den, tato hra mi nejde spustit (již mám od Vás několik her a všechny byly bez problémů)... nevíte, čím to může být? Mám zaplacenou plnou verzi. Když se ji pokouším spustit, počítač začně pracovat, ale neobjeví se vůbec nic /žádné okno, žádná chybová hláška,.../. Mám os Vista Home Premium /ještě to zkusím zaktualizovat, dlouho jsem to nedělala. DirectX mám./ Dík za radu
Odpovědět

RE: Hra mi nejde spustit

Autor: Prodejni odd. (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
Dobry den, zkuste updatovat ovladace videokarty a stahnout nejnovejsi DirectX. DirectX stahnete zdarma zde: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=136a7b29-aa12-4c3b-aa7d-15cd98a9a59c Take muze pomoci spustit hru v Rezimu kompatibility. Vice o Rezimu kompatibility se dozvite zde: http://hw.cz/programovani/win_porty/spousteni_aplikaci_windows.html nebo zde: http://www.pcmagazin.cz/windows-vista/rezim-kompatibility-ve-windows-vista případně zde http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Make-older-programs-run-in-this-version-of-Windows
Odpovědět

Perfektna hra

Autor: Marika (serenity Zavináč zoznam Tečka sk)
Uplne perfektna hra, uvitala by som viacej takychto...ako som videla v zozname je iba tato jedna...skoda...dohrala som ju dokonca, len este nemam palac postaveny, neviem co mam robit, zacala som odznova ale uz mi body nepridava len sa hram znova to iste...help me !
Odpovědět

Kupovanie zo slovenska

Autor: Filip (f.janci Zavináč centrum Tečka sk)
Dobrý deň! Chcem si u vás kúpiť hru ale chcem sa spýtať, že akú SMS-ku mám poslať, v akom tvare a aká je cena keď posielam zo Slovenska.
Odpovědět

RE: Kupovanie zo slovenska

Autor: Prodejni odd. (prodej Zavináč spidla Tečka cz)
Dobry den, Naše hry je možno zakoupit i na Slovensku. Platbu jednoduše pošlete na náš účet u čSOB v Trenčíně. Ihned po přijetí vám zašleme odkaz pro stažení plných verzí her. číslo účtu a další instrukce pro platbu získáte v potvrzení objednávky. Prostě si objednejte a vše ostatní vám dojde v mejlu. (Zasílání SMS pro získání plné verze hry bohužel zatím na Slovensku nefunguje.)
Odpovědět
Vložit nový komentář